Únor 2017

Samoušek

27. února 2017 v 14:23 | Simča H.

Rybníčky

27. února 2017 v 14:08 | Simča H.
Včera jsme se s kamarádkou a mými psy byli projít k místním rybníčkům.
Po cestě jsme samozřejmě potkali nějaké psy a já sváděla se Samem boj, ale přežila jsem ve zdraví.
Procházeli jsme se kolem rybníku a má kamarádka šla celou cestu ve strachu, protože se poblíž stále potuloval nějaký černý pes, ale jelikož já jsem zvyklá stále bojovat se Samem, tak jsem strach neměla. Samovi jsem našla krásný ,,klacík,, se kterým si krásně hrál. :-)

Doporučení

22. února 2017 v 13:00 | Simča H.
Ahoj, chtěla bych vám doporučit jedny skvělé granule. Hledali jsme dlouho nějaké granule pro našeho Sama. Název těchto hranulí je Trainer. Byli jsme s nimi spokojeni, ale nyní už používáme granule přímo dělané pro dogy.
Tak třeba se vám budou hodit :-)
Ahoj

Máťa

20. února 2017 v 14:08 | Simča H.
Tak takhle spinkal :-)

Matyášek spinká

20. února 2017 v 14:03 | Simča H.
V pátek večer jsem si dělala nehty až asi do půlnoci, a tak Matyášek nemohl spinkat v naší posteli, ale byl smotaný v dece na gauči. Byla to opět spící dokonalost, další den jsem taky nešla spát nejdřív, tutíž opět ani Matýsek nemohl spinkat v klidu v posteli. Oba dva dny jsem ho fotila, takže sem opět dám nějaké fotečky :-)

Prošli jsme se

15. února 2017 v 13:14 | Simča H.

Procházka

15. února 2017 v 12:54 | Simča H.
Včerejší procházka byla... příšernáááááá :-D
Ze začátku to byla normální procházka, Sam tahal dokud jsem ho nepustila bez vodítka. Byli jsme venku s polečně s mamkou a Matýskem. Poběhali si po poli, házela jsem jim klacíky a hrála si s nimi. Když jsme se však vraceli šli jsme kolem domu, kde mají labradora a Sam jakmile slyší nějakého psa štěkat okamžitě za ním běží. Al etentokrát jsme za ním letěla i já :D Měla jsem druhý konec jeho vodítka hozený přes rameno jako kabelku, a když se Samoušek rozběhl já letěla za ním. A samozřejmě spadla. Naštěstí ale nemám nic zlomeného, ani odřený nos, takže vše dopadlo dobře.

Tak to je můj včerejší zážitek :D

Myš

13. února 2017 v 14:27 | Simča H.

Myšička

13. února 2017 v 14:26 | Simča H.
Matýsek už od malička miloval myšičky, ale nikdy žádnou neviděl. Ale když mu bylo 5, byla jsem s ním venku, vždy, když mu řeknu -myšička- a on začne vyhrabávat noru doufajíc, že tam nějaká myšička bude. A jednou se to skutečně stalo. Hrabal tak dlouho až na nějakou myšičku narazil. Rychle vyběhla ven a pokusila se utéct, ale Matýsek byl tak nadšený, že okamžitě po ní vystartoval. Po chvíli co si sním hrál jí ale zakousl.
A tak Matýsek ulovil svou první myšičku. Dnes už nemá zuby a tak jsem mu koupila plyšovou. :¨(

10 měsíců

13. února 2017 v 14:08 | Simča H.
Bylo 6. února, a to znamená, že můj Samoušek měl 10 měsíců. Nijak zvlášť jsme to neoslavovali, ale brzy mu bude rok a bude dospělý. A tak každým dnem oslavuji jeho vylomeniny. Od doby, co jsme si ho přivezli domů nám na zahradě nezbyl jediný keř a nyní se dal na vyhrabávání kořenů naší broskvoňe. Také bouda, a zahradní stůl který tam máme už nejsou v původním stavu, ale tak nějak už jsme si na to zvykli. :-)
Později sem dám ještě fotky našeho zničeného stolu a našich keřů. :-)